Fajn Rádio Fajn | Rádio Online

Čtvrtek, 19. ledna 2017, svátek má Doubravka

RadioOnline.czČeská rádiaRádio Fajn

Rádio Fajn

Rádio pro chvíle pohody. Na Fajn rádiu zažijete maximální hudební mix. Zábava, soutěže, informace o Praze a jiných místech, včetně zpravodajství jsou hlavními prvky tohoto rádia.

Kraj:
Celoplošné
Styl:
Pop, Rock
Spustit
rádio

Kontaktní informace

Fajn Rádio
Seifertova 9
Praha 3, 13000
studio@fajnradio.cz
Tel. +420 724 634 634
www.fajnradio.cz

Stream Rádio Fajn | Bitrate

Přidejte komentář k rádiu Fajn


Aby každý váš den mohl být fajn, k tomu si nalaďte rádio Fajn!


Co posloucháte za rádio, když chcete, abyste se celý den mohli mít dobře? Která muzika je pro vás tou nejpohodovější vůbec? Možná to nemusí být ani česká hudební frekvence, možná byste si dnes rádi naladili něco ze zahraničí, třeba nějaký jazz. Nebo snad máte chuť na něco úplně jiného? Ať tak či onak, říká se, že každý pec, jiná ves. A přesně to samé může platit i o nás, o lidech a našem hudebním vkusu. Někdo má rád romantiku, jiný tvrdý rock a jiný vůbec neholduje mainstreamu, ale nějaké alternativní muzice. Navštivte náš web a můžete se zaposlouchat do melodií desítek rádií různých zaměření.


Možná, abyste se dnes mohli cítit fajn, vyzkoušíte Fajn rádio. Že nevíte, kde si ho můžete naladit? To vůbec nevadí, protože stačí pár jednoduchých kliknutí na našem webu a můžete poslouchat v klidu a pohodě i tuto rádiovou stanici. Můžete se zaposlouchat do jakéhokoliv rádia chcete, protože výběr, který vám nabídne náš web, ten rozhodně stojí za prohlédnutí!


Naše internetové stránky nabízejí ale i více než jen to, naleznete u nás také:


Karaoke texty písní různých skladatelů i žánrů seřazené dle abecedy

Zajímavé novinky ze světa hudebního i filmového

• A samozřejmě seznam internetových rádií, které si můžete jednoduše naladit


Ať už chcete poslouchat Fajn rádio nebo si pustit jinou hudební frekvenci, či se snad pídíte po textu své oblíbené písně, je jen jedno místo, kde to všechno můžete nalézt. Je to místo, kde se z hudby stává dokonalá, čirá radost. Je to místo, které je na našem webu!


Tímto vás tedy zveme do světa hudby, melodie a nádherných písní, do světa, kde každý den můžete poslouchat jinou hudební stanici a kde se nedočkáte žádných omezení ve svém hudebním vkusu. A jaká melodie vám hraje zrovna teď v hlavě? Zkuste ji najít na našem webu, jistě tam bude také!


Interpret měsíce

Eros Ramazzotti Eros Ramazzotti

Eros Ramazzotti (vlastním jménem Eros Luciano Walter Ramazzotti) je italský zpěvák a hudební skladatel, narodil se v Římě v Itálii. Je jednou z nejpopulárnějších osobností současného italského a evropského hudebního světa. Kromě to...

Celý profil »

Nejnovější videoklipy

Michal Hrůza - Pro Emu - 2016 - Hitparáda - Music Chart

Michal Hrůza - Pro Emu
Autor: 2016 - Hitparáda - Musi...
Album: Hitparáda
Přidáno: 1.1.2017

Padesátka - Hrůza Michal

Padesátka
Autor: Hrůza Michal
Album:
Přidáno: 1.1.2017

Pro Emu - Hrůza Michal

Pro Emu
Autor: Hrůza Michal
Album:
Přidáno: 1.1.2017

Sněhulák - Hrůza Michal

Sněhulák
Autor: Hrůza Michal
Album: Den
Přidáno: 1.1.2017

    Texty písní a překlady, které se nacházejí na serveru RadioOnline.cz, jsou chráněny autorskými právy jejich vlastníků a slouží výhradně ke vzdělávacím účelům. Nahlásit protiprávní obsah.