Frekvence 1 Rádio Frekvence 1 | Rádio Online

Středa, 23. srpna 2017, svátek má Sandra

RadioOnline.czČeská rádiaRádio Frekvence 1

Rádio Frekvence 1

Rádio Frekvence 1 je soukromé rádio, které vysílá především pro střední věkovou skupinu. Na rádiu Frekvence 1 uslyšíte jak české a zahraniční hity dnešní doby, tak i z období české a světové historie.

Při poslechu F1 si můžete vybírat z pořadů Ráno 5-9, Těžkej Pokondr na F1, Dámský klub, Styl, Sportbar, Sexy život a další. Telefon ústředna: 257 001 111 Telefon do studia: 257 400 999 Telefon do redakce: 257 001 111

Kraj:
Celoplošné
Styl:
All czech, Pop, Pop rock
Spustit
rádio

Kontaktní informace

Frekvence 1
Wenzigova 4
Praha 2, 12000
info@frekvence1.cz
Tel. +420 257 001 111
www.frekvence1.cz

Stream Rádio Frekvence 1 | Bitrate

Přidejte komentář k rádiu Frekvence 1


Jakou frekvenci byste si dnes ráno rádi naladili?


Co člověk, to jiný hudební vkus. A často i jeden jediný člověk má svůj hudební vkus variabilní, proměnlivý podle aktuálních nálad, nebo třeba i počasí. Znáte to, některé písničky a melodie doslova lákají na slunnou letní pláž, jiné zas lákají k vyhřátému pokoji s mrazíky na oknech. Existuje něco, co by mohlo být všem lidem společné, alespoň ohledně hudby?


Ano, existuje, a za okamžik vám prozradíme co to je. Zatím vás necháme ještě chvíli přemýšlet. Mohlo by to být něco, kam se všichni mohou podívat, kde si všichni vyberou to své, že? Ano, přemýšlíte správně! Podívejte se na naše přehledné internetové stránky a bude vám hned jasné, kam tímto svým povídáním míříme.


S hrdostí vám představujeme náš web, kde se můžete snadno proklikat na všechny vaše oblíbené radiostanice, všechny frekvence, a to včetně rádia Frekvence 1 a dalších českých oblíbených stanic.


Naše internetové stránky pro vás připravily:


Desítky českých rádiových stanic

• Velké množství zahraničních frekvencí

• Stovky karaoke textů s vašimi oblíbenými i méně známými písněmi

Zajímavosti ze světa hudby


Ať už máte, jaký chcete hudební vkus, ať už se dnes cítíte naprosto mizerně z důvodu rozchodu s přítelem, nebo jste na vrcholu blaha díky pracovnímu úspěchu, můžete své těžké chvíle i okamžiky euforie strávit ve společnosti našeho webu, který pro vás vždy bude mít připraveno hudby a krásných melodií co hrdlo ráčí.


A co by si vaše uši chtěli poslechnout dnes? Nárte chuť prokládat hity spolehlivým dopravním zpravodajstvím, protože se živíte jako profesionální řidič, nebo se snad učíte na těžkou zkoušku a potřebujete nějakou motivující hudbu, u které se budete moci soustředit? Najeďte na náš web a vyberte si tam rádio, které vám pro dnešek bude dělat společnost! Tak směle do toho!


Interpret měsíce

Eros Ramazzotti Eros Ramazzotti

Eros Ramazzotti (vlastním jménem Eros Luciano Walter Ramazzotti) je italský zpěvák a hudební skladatel, narodil se v Římě v Itálii. Je jednou z nejpopulárnějších osobností současného italského a evropského hudebního světa. Kromě to...

Celý profil »

Nejnovější videoklipy

Selena Gomez -Fetish (ft. Gucci Mane) - 2017 - Hitparáda - Music Chart

Selena Gomez -Fetish (ft. Gucci Mane)
Autor: 2017 - Hitparáda - Musi...
Album: Hitparáda
Přidáno: 26.7.2017

Fetish (ft. Gucci Mane) - Gomez Selena

Fetish (ft. Gucci Mane)
Autor: Gomez Selena
Album: Fetish
Přidáno: 26.7.2017

Bad Liar - Gomez Selena

Bad Liar
Autor: Gomez Selena
Album: Bad Liar
Přidáno: 26.7.2017

Fergie - Big Girls Don't Cry - 2006 - Hitparáda - Music Chart

Fergie - Big Girls Don't Cry
Autor: 2006 - Hitparáda - Musi...
Album: Hitparáda
Přidáno: 15.7.2017

    reklama

    Texty písní a překlady, které se nacházejí na serveru RadioOnline.cz, jsou chráněny autorskými právy jejich vlastníků a slouží výhradně ke vzdělávacím účelům. Nahlásit protiprávní obsah.