Hitradio Orion Rádio Hitradio Orion | Rádio Online

Čtvrtek, 03. září 2015, svátek má Bronislav

RadioOnline.czČeská rádiaHitradio Orion

Hitradio Orion

Hitrádio Orion je hudební stanice pro lepší náladu, která přináší největší hudební hity, zajímavosti z domova i ze světa, zábavu, soutěže a aktuální informace především z regionu. Rádio Orion vysílá z Ostravy od 23.října 1991, kdy působilo v areálu Vysoké školy Báňské v Ostravě Porubě. Telefon do studia: 591001001

Kraj:
Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Zlínský
Styl:
Hity, Pop, Pop rock
Spustit
rádio

Kontaktní informace

Hitrádio Orion
Cihelní 227/111
OSTRAVA - Mor. Ostrava, 70200
orion@hitradio.cz
Tel. studio: +420591001001
www.hitradioorion.cz

Stream Hitradio Orion | Bitrate

128 kbps
64 kbps

Přidejte komentář k rádiu Hitradio Orion


Hudba tak, jak má být


Jakou hudbu posloucháte? Každý přeci něco poslouchá, ať už je to rock, pop, funky nebo třeba české lidové písně. Každý něco poslouchá a každý má svou oblíbenou hudební stanici, své oblíbené rádio, které poslouchá, když jede autem do práce, které poslouchá doma při vaření nebo při jeho hudbě a ranních zprávách snídá. Víte, že můžete své oblíbené rádio poslouchat i přes internet?


Jak na to? Je to snadné, mnoho rádiových stanic nabízí svým posluchačům vlastní internetové stránky, přes které si tu kterou stanici mohou naladit. Když ale nehledáte konkrétní frekvenci, nebo když neznáte přesnou adresu, můžete mít trochu problém. Ne však, když využijete našich internetových stránek. Proč? Protože u nás naleznete přehled českých i světových internetových rádií a snadno si je můžete přes odkazy naladit i u sebe ve svém počítači.


Naladit můžete jak známá česká rádia, jako je například stanice Evropa 2, ale také stanice, které možná až tolik známé nejsou, a to je škoda. Vyzkoušejte například rádio Orion nebo další stanice. Dejte jim šanci, protože možná přicházíte o zážitek, který by byl vašemu srdci ještě bližší, než vaše dosavadní oblíbené radiostanice.


A co na našich stránkách tedy můžete najít?


• Přehled českých i zahraničních internetových rádií

• Velké množství karaoke textů

• Užitečné informace ze světa hudby


Naše internetové stránky vám tedy budou užitečné i v případě, že mít chuť zrovna poslouchat žádného rádiového moderátorova a jeho hudbu, kterou ve své relaci pouští. Můžete se v klidu a pohodě zaměřit na karaoke sekci, kde si mezi stovkami textů písní a jejich akordů můžete nalézt svoje oblíbené songy a rovnou se je i naučit. Zpívat i hrát, máte-li na co.


Užijte si den ve společnosti dobré muziky, nabijte se energií, protože to je cesta, jak si zařídit spokojený život.


Interpret měsíce

Luke Bryan Luke Bryan

Luke Bryan je populární americký country zpěvák, který se narodil 17. července 1976 v Leesburg, Georgia, U.S.A. Luke Bryan začal svou hudební kariéru v roce 2000, kdy napsal písně pro Travis Tritt a Billy Currington. Do historie se zapsal v ...

Celý profil »

Nejnovější videoklipy

Thrift Shop (feat. Wanz) - Macklemore

Thrift Shop (feat. Wanz)
Autor: Macklemore
Album: The Heist
Přidáno: 2.9.2015

Downtown - Macklemore

Downtown
Autor: Macklemore
Album: Downtown
Přidáno: 2.9.2015

Civilization (& Danny Kaye) - Andrews Sisters

Civilization (& Danny Kaye)
Autor: Andrews Sisters
Album: The Best Of Andrews Sis...
Přidáno: 2.9.2015

In The Mood - Andrews Sisters

In The Mood
Autor: Andrews Sisters
Album: The Best Of Andrews Sis...
Přidáno: 2.9.2015

    reklama

    Texty písní a překlady, které se nacházejí na serveru RadioOnline.cz, jsou chráněny autorskými právy jejich vlastníků a slouží výhradně ke vzdělávacím účelům. Nahlásit protiprávní obsah.