Hitradio Orion Rádio Hitradio Orion | Rádio Online

Neděle, 11. prosince 2016, svátek má Dana

RadioOnline.czČeská rádiaHitradio Orion

Hitradio Orion

Hitrádio Orion je hudební stanice pro lepší náladu, která přináší největší hudební hity, zajímavosti z domova i ze světa, zábavu, soutěže a aktuální informace především z regionu. Rádio Orion vysílá z Ostravy od 23.října 1991, kdy působilo v areálu Vysoké školy Báňské v Ostravě Porubě. Telefon do studia: 591001001

Kraj:
Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Zlínský
Styl:
Hity, Pop, Pop rock
Spustit
rádio

Kontaktní informace

Hitrádio Orion
Cihelní 227/111
OSTRAVA - Mor. Ostrava, 70200
orion@hitradio.cz
Tel. studio: +420591001001
www.hitradioorion.cz

Stream Hitradio Orion | Bitrate

Přidejte komentář k rádiu Hitradio Orion


Hudba tak, jak má být


Jakou hudbu posloucháte? Každý přeci něco poslouchá, ať už je to rock, pop, funky nebo třeba české lidové písně. Každý něco poslouchá a každý má svou oblíbenou hudební stanici, své oblíbené rádio, které poslouchá, když jede autem do práce, které poslouchá doma při vaření nebo při jeho hudbě a ranních zprávách snídá. Víte, že můžete své oblíbené rádio poslouchat i přes internet?


Jak na to? Je to snadné, mnoho rádiových stanic nabízí svým posluchačům vlastní internetové stránky, přes které si tu kterou stanici mohou naladit. Když ale nehledáte konkrétní frekvenci, nebo když neznáte přesnou adresu, můžete mít trochu problém. Ne však, když využijete našich internetových stránek. Proč? Protože u nás naleznete přehled českých i světových internetových rádií a snadno si je můžete přes odkazy naladit i u sebe ve svém počítači.


Naladit můžete jak známá česká rádia, jako je například stanice Evropa 2, ale také stanice, které možná až tolik známé nejsou, a to je škoda. Vyzkoušejte například rádio Orion nebo další stanice. Dejte jim šanci, protože možná přicházíte o zážitek, který by byl vašemu srdci ještě bližší, než vaše dosavadní oblíbené radiostanice.


A co na našich stránkách tedy můžete najít?


• Přehled českých i zahraničních internetových rádií

• Velké množství karaoke textů

• Užitečné informace ze světa hudby


Naše internetové stránky vám tedy budou užitečné i v případě, že mít chuť zrovna poslouchat žádného rádiového moderátorova a jeho hudbu, kterou ve své relaci pouští. Můžete se v klidu a pohodě zaměřit na karaoke sekci, kde si mezi stovkami textů písní a jejich akordů můžete nalézt svoje oblíbené songy a rovnou se je i naučit. Zpívat i hrát, máte-li na co.


Užijte si den ve společnosti dobré muziky, nabijte se energií, protože to je cesta, jak si zařídit spokojený život.


Interpret měsíce

Eros Ramazzotti Eros Ramazzotti

Eros Ramazzotti (vlastním jménem Eros Luciano Walter Ramazzotti) je italský zpěvák a hudební skladatel, narodil se v Římě v Itálii. Je jednou z nejpopulárnějších osobností současného italského a evropského hudebního světa. Kromě to...

Celý profil »

Nejnovější videoklipy

My last song - Buckingham Celeste

My last song
Autor: Buckingham Celeste
Album:
Přidáno: 27.11.2016

Send My Love (To Your New Lover) - 2016 - Hitparáda - Music Chart

Send My Love (To Your New Lover)
Autor: 2016 - Hitparáda - Musi...
Album: Hitparáda
Přidáno: 16.11.2016

Perfektní den - Gott Karel

Perfektní den
Autor: Gott Karel
Album: Novinky
Přidáno: 16.11.2016

Země vstává - Gott Karel

Země vstává
Autor: Gott Karel
Album: Novinky
Přidáno: 16.11.2016

    Texty písní a překlady, které se nacházejí na serveru RadioOnline.cz, jsou chráněny autorskými právy jejich vlastníků a slouží výhradně ke vzdělávacím účelům. Nahlásit protiprávní obsah.