Impuls Rádio Impuls | Rádio Online

Pátek, 24. března 2017, svátek má Gabriel

RadioOnline.czČeská rádiaRádio Impuls

Rádio Impuls

Rádio Impuls Vám nabízí informační servis a hudbu pro celou rodinu. Rádio si naladíte v celé České republice.


Na rádiu impuls můžete hrát různé soutěže. Jednou z velice oblíbených HALÓ TADY IMPULSOVI !


Legendární soutěž „Haló, tady Impulsovi“ pokračuje! Na Rádiu Impuls máte šanci vyhrávat kromě desetitisíců korun denně i prémiové výhry!


Vysílací časy:


5:00 – 9:00 hodin

1 x denně (pracovní dny)


Princip soutěže:


- Každý soutěžní den ráno mezi 5:00 a 9:00 moderátor zavolá jednomu vybranému účastníku soutěže na telefonní číslo, které účastník použil při zaslání SMS nebo v přihlašovacím formuláři na této stránce.


- Zvedne-li účastník soutěže telefon před koncem šestého zazvonění a ohlásí-li se následně do dvou sekund od okamžiku přijetí hovoru heslem „Haló, tady Impulsovi“, získává odměnu.

- Účastník soutěže má možnost výhru zdvojnásobit, musí se však hned rozhodnout. Pokud v živém vysílání Rádia Impuls správně a ve stanoveném časovém limitu odpoví na otázku, kterou mu moderátor položí, získává vybraný účastník dvojitou odměnu.Haló, tady Impulsovi - Milionové prázdniny


- Posluchači se mohou do soutěže hlásit od 14. března 2016 do odvolání


- První herní den je 21. března 2016


Přihlásit se do soutěže je prosté:


a) Vyplněným a odeslaným elektronickým formulářem na stránce

www.impuls.cz/souteze/halo-tady-impulsovi-milionove-prazdniny/

Elektronický formulář je možné odeslat a zařadit do databáze soutěže nejvýše jedenkrát za každých pět minut.


Nebo


b) Krátkou textovou zprávou ve tvaru IMPULSOVI mezera VAŠE PŘÍJMENÍ mezera TELEFONNÍ ČÍSLO zašlete na číslo 900 11.

Cena SMS se řídí aktuálním tarifem mobilního operátora účastníka. Technicky zajišťuje společnost ATS, s.r.o., Na Hřebenech II, 140 70 Praha 4, infolinka po-pá 9-16 tel.: 296 363 199 info@atspraha.cz.Nalaďte si rádio Impuls a zažijte zábavu celý den! Stačí kliknout na 'Spustit rádio'.


SMS do studia posílejte na telefonní číslo 774 999 888Provozovatel rozhlasové stanice Rádio Impuls je LONDA spol. s r.o. DODATEK K PRAVIDLŮM SOUTĚŽE „Haló, tady Impulsovi – Miliónové prázdniny“

1. Tento dodatek stanoví mimořádné letní odměny v soutěži „Haló, tady Impulsovi – Milionové prázdniny“, které organizátor může vyhlásit pro období od 15. 8. 2016 do 31. 8. 2016. Organizátor si vyhrazuje právo nevyhlásit letní odměnu pro každý soutěžní den výše uvedeného období. O vyhlášení mimořádné letní odměny bude organizátor pro daný den informovat vhodným způsobem ve vysílání.

2. Ve výše uvedeném období získává vybraný účastník soutěže, který splnil podmínky pro výhru podle čl. III. Pravidel, k odměně dle čl. IV. odst. 1 Pravidel navíc letní odměnu stanovenou pro daný den organizátorem.

3. Pokud se vybraný účastník rozhodne využít možnost zvýšit výhru dle čl. III. odst. 5 Pravidel, neztrácí nárok na mimořádnou letní odměnu ani v případě, že na otázku položenou v rámci hovoru moderátorem neodpoví správně a tím ztratí zvýšenou i základní výhru.

4. Letní odměna se nepřesouvá do následujících soutěžních dnů. Letní odměna se nevyhlašuje pro soutěžní dny, pro které je vyhlášena mimořádná odměna.

V Praze dne 9. 8. 2016

Kraj:
Celoplošné
Styl:
All czech, News, Oldies, Pop
Spustit
rádio

Kontaktní informace

Rádio Impuls
Ortenovo nám. 1571/15a
Praha 7, 17000
impuls@impuls.cz
Tel. +420 255 700 700
www.impuls.cz

Stream Rádio Impuls | Bitrate

Přidejte komentář k rádiu Impuls


Jaká rádia rádi posloucháte?


Každého z nás baví nějaký druh hudby. Něco, co se líbí jednomu, se nemusí zrovna pozdávat tomu dalšímu. A každý z nás má nějakou oblíbenou hudební stanici, nějaké oblíbené rádio, které rád poslouchá. Jaké je to vaše?


Rádio Impuls je rádiem moderním, stanicí, kde můžete poslouchat písničky svého mládí i moderní vypalovačky. Je to rádio, kterému není cizí humor ani kvalitní zpravodajství a hlavně, je to zkrátka rádio s velkým R.


Vždy, když chcete poslouchat dobrou muziku, vždy když chcete relaxovat po náročném dni v práci, je tu pro vás radiostanice, která přesně ví, jak vás naladit do té správné noty. A Impuls, to je ten správný impuls k tomu, abyste se mohli cítit opět dobře! Když ho posloucháte u práce, tak vám čas rychleji ubíhá, když ho posloucháte ve svém volnu, tak se vám lépe odpočívá.


Dobrá hudba vám pomůže zlepšit si náladu, ať už vás trápí cokoliv. Problémy ve škole? Problémy v práci? Problémy v osobním životě? Nechte je na chvíli odplout posloucháním bezchybné muziky, kterou vám pouští zábavní moderátoři a vynikajícím přehledem o hudebním světě.


Na co se tedy můžete těšit při poslouchání rádia Impuls?


• Pravidelné zpravodajství

• Moderátoři, kteří pobaví i poučí

• Dokonalá hudba let minulých i ze současnosti

• Soutěže o zajímavé ceny


A co víc? Když využijete našich služeb, tak si Impuls můžete naladit i přes internet. Nemusíte mít nic víc, než svůj počítač a kvalitní reproduktory, abyste si mohli do sytosti vychutnat všechny tóny všech písní, které budete poslouchat.


Užijte si chvíle relaxace i chvíle, kdy jedete na dlouhou služební cestu. Protože když budete mít na své straně kvalitní rádio, jako je Impuls, budete mít na své straně i informovanost a dobrou náladu. A kdyby nic jiného, tak dobrá nálada, kterou budete při poslechu mít, vám zajistí i lepší den.


Interpret měsíce

Eros Ramazzotti Eros Ramazzotti

Eros Ramazzotti (vlastním jménem Eros Luciano Walter Ramazzotti) je italský zpěvák a hudební skladatel, narodil se v Římě v Itálii. Je jednou z nejpopulárnějších osobností současného italského a evropského hudebního světa. Kromě to...

Celý profil »

Nejnovější videoklipy

Vocal Deep Tropical House Mix 2017 - Hot Mix

Vocal Deep Tropical House Mix 2017
Autor: Hot Mix
Album:
Přidáno: 17.2.2017

Tropical Deep House 2017  - Hot Mix

Tropical Deep House 2017
Autor: Hot Mix
Album:
Přidáno: 17.2.2017

Chained To the Rhythm (ft. Skip Marley) - Perry Katy

Chained To the Rhythm (ft. Skip Marley)
Autor: Perry Katy
Album: Chained To the Rhythm
Přidáno: 17.2.2017

There Goes my Baby - The Drifters

There Goes my Baby
Autor: The Drifters
Album:
Přidáno: 24.1.2017

    Texty písní a překlady, které se nacházejí na serveru RadioOnline.cz, jsou chráněny autorskými právy jejich vlastníků a slouží výhradně ke vzdělávacím účelům. Nahlásit protiprávní obsah.