Pondělí, 24. června 2024, svátek má Jan

RadioOnline.czČeská rádiaRádio Evropa 2

Rádio Evropa 2

Rádio Evropa 2. Maximální hudba a zážitek na maXXimum! V nejbláznivější ranní liveshow tě zaručeně probudí Leoš Mareš, Patrik Hezucký a Lucie Šilhánová, a příjemně tě naladí na celý den. Mezi další denní programy patří Afterparty mezi snídaní a obědem, kterou tě provede Pavel Cejnar. Libor Bouček a jeho Refresh, kterým Vás provede, Vám přiblíží aktuality ze světa šoubyznysu a žhavé hudební novinky, i největší hity Flashback. Po obědě do 15h zažijete kromě maXXima muziky také maXXimální přitažlivost! Tu Vám poskytne Zorka Kepková a Iva Vavřínová. To si nesmíte nechat ujít! Diskutujte s námi o Evropě 2, show a moderátorech, a přidejte komentář níže. Telefon do rádia Evropa 2: 257 001 111 Telefon do studia: 257 400 888

Kraj:
Celoplošné
Styl:
Hity, Pop, Rock
Spustit
rádio

Kontaktní informace

EVROPA 2, spol. s r.o.
Wenzigova 4
Praha 2, 12000
info@evropa2.cz
Tel. +420 257 001 111
www.evropa2.cz

Stream Rádio Evropa 2 | Bitrate

128 kbps

Přidejte komentář k rádiu Evropa 2


Vyberte si rádio podle svého hudebního vkusu!


Život je otázka volby. Volíme si, co si dáme na talíř při snídani, volíme si, jestli si dáme černý nebo zelený čaj, volíme si i televizní stanice a pořady, které chceme sledovat, tak proč bychom si nemohli vybrat také hudební stanici podle našeho hudebního vkusu či naší aktuální nálady?


Abyste si mohli vybrat přesně to, na co se dnes cítíte, musíte mít alespoň základní přehled o nabízených hudebních stanicích. Možná dnes zvolíte nějakou, léty prověřenou klasiku, jako je například bezchybné rádio Evropa 2, které pro vás každý den vysílá moderní pecky i nostalgické hity.

A co vy, na co máte dneska chuť? Možná si vyberete jinou stanici, než právě Evropu 2, ale když navštívíte naše internetové stránky, tak velmi rychle zjistíte, že si můžete vybírat z mnohem více rádiových stanic. Všechny jsou dostupné z internetu a tak je můžete poslouchat i prostřednictvím vašich osobních počítačů, tabletů a podobně.


Prostřednictvím našeho webu tedy můžete:

• Poslouchat své oblíbené radiostanice prostřednictvím internetu
• Snadno si vyhledat i světové radiostanice
• Můžete se naučit texty a akordy svých oblíbených songů

Poskytneme vám zkrátka vše potřebné k tomu, abyste si mohli poslech své oblíbené rádio stanice, ať už Evropy 2 nebo jiné, patřičně užít. Poskytneme vám vše, co potřebujete k dobré relaxaci, k dobrému poslechu při práci, úklidu nebo například vaření. Vždyť dobrá muzika, ta má místo naprosto všude, ať už je to domov důchodců nebo dopravní zácpa.


Podívejte se tedy na náš báječný web, podívejte se a vyberte si z desítek hudebních stanic, které můžete poslouchat prostřednictvím internetu. Můžete poslouchat třeba každý druhý den jinou, to už záleží na vás, na vaší náladě a hudebním vkusu. My vám nabídneme jenom možnosti k výběru. Vyberete si u nás?


Interpret měsíce

Eros Ramazzotti Eros Ramazzotti

Eros Ramazzotti (vlastním jménem Eros Luciano Walter Ramazzotti) je italský zpěvák a hudební skladatel, narodil se v Římě v Itálii. Je jednou z nejpopulárnějších osobností současného italského a evropského hudebního světa. Kromě to...

Celý profil »

Nejnovější videoklipy

Nick Kamen - I Promised Myself - 1990s - Hity 90 léta

Nick Kamen - I Promised Myself
Autor: 1990s - Hity 90 léta
Album: Hitparáda
Přidáno: 6.5.2021

Spálíme most (cover Beds Are Burning - Midnight Oil) - Bez smokingu!

Spálíme most (cover Beds Are Burning - Midnight Oil)
Autor: Bez smokingu!
Album:
Přidáno: 5.3.2021

Nová šéfová - Bez smokingu!

Nová šéfová
Autor: Bez smokingu!
Album: Je mi fajn
Přidáno: 5.3.2021

E-40 "Choices (Yup)" - American honey (Americká jízda)

E-40 "Choices (Yup)"
Autor: American honey (Americk...
Album: American honey (Americk...
Přidáno: 31.1.2021

    reklama

    Texty písní a překlady, které se nacházejí na serveru RadioOnline.cz, jsou chráněny autorskými právy jejich vlastníků a slouží výhradně ke vzdělávacím účelům. Nahlásit protiprávní obsah.