Blaník Rádio Blaník | Rádio Online

Čtvrtek, 19. ledna 2017, svátek má Doubravka

RadioOnline.czČeská rádiaRádio Blaník

Rádio Blaník

Rádio Blaník je pohodové české rádio, které vysílá směs hudby nejlepších českých a zahraničních interpretů. Pro naše posluchače vysíláme s úsměvem. Telefon studio: 800 109 109, dopravní linka: 603 11 71 71

Kraj:
Jihočeský, Karlovarský, Královéhradecký, Liberecký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina
Styl:
All czech, Classic, Folk, Pop
Spustit
rádio

Kontaktní informace

Rádio Blaník
Koperníkova 6/794
Praha 2, 12000
info@radioblanik.cz
Tel. +420 323 641 990
www.radioblanik.cz

Stream Rádio Blaník | Bitrate

Přidejte komentář k rádiu Blaník


Co hýbe světem hudby?


Je snadné se v dnešním světě rozčílit. Ano, je snadné nechat se někým nebo něčím rozpálit do běla. Čas od času to jistě zažil každý z nás. Co děláte proti vzteku? Klasik by řekl, že život je pestrý a rozmanitý, protože každý den vás naštve něco jiného. Někdo možná počítá do dvaceti, někomu by nepomohla ani stovka. Někdo se jde projít, někdo si sní tabulku čokolády či se vypláče do polštáře. No a někdo, a ten bude našemu srdci nejbližší, tak ten někdo, si pustí naše internetové stránky. A co na nich najde? Najde na nich přehled hudebních rádiových stanic, ze kterých si může vybírat a které může pak snadno poslouchat.


Lidé, kterým od stresu a trápení pomáhá kvalitní hudba, se vyznačují tím, že lépe odolávají starostem. Vždyť co je lepší, než se zaposlouchat do libých tónů oblíbené písně? A co je lepší, než mít možnost soutěžit s českými rádii o zajímavé ceny? Takové soutěže, jaké nabízí například velmi populární české rádio Blaník, které si každý den ladí desetitisíce lidí? Také rádi soutěžíte, ale nemáte v práci rádio, na kterém byste ho mohli naladit? Ale počítač tam je? Výborně, navštivte náš web a nalaďte si rádio Blaník přes naše báječné stránky!


Naše stránky představují ideální volbu pro každého, kdo:

• Si chce odpočinout při poslechu své oblíbené hudební radiostanice

Neví přesnou adresu rádia, které by si rád naladil

• Chce se podívat na stovky karaoke textů

• Nechce zdlouhavě hledat rádia samostatně, chce si totiž vybrat ze seznamu a rovnou poslouchat.


Je to tak, proč také zdlouhavě hledat vyhledávat jednotlivá rádia, když si můžete „naladit“ jen naše stránky a na těch naleznete seznam všech rádií, která by vás mohla zajímat. A neplatí to jen a pouze o rádiích českých, naleznete u nás i rádia zahraniční. Snadný a rychlý výběr, pohodu, klid a dobrou náladu, to vše naleznete na našem webu!


Interpret měsíce

Eros Ramazzotti Eros Ramazzotti

Eros Ramazzotti (vlastním jménem Eros Luciano Walter Ramazzotti) je italský zpěvák a hudební skladatel, narodil se v Římě v Itálii. Je jednou z nejpopulárnějších osobností současného italského a evropského hudebního světa. Kromě to...

Celý profil »

Nejnovější videoklipy

Michal Hrůza - Pro Emu - 2016 - Hitparáda - Music Chart

Michal Hrůza - Pro Emu
Autor: 2016 - Hitparáda - Musi...
Album: Hitparáda
Přidáno: 1.1.2017

Padesátka - Hrůza Michal

Padesátka
Autor: Hrůza Michal
Album:
Přidáno: 1.1.2017

Pro Emu - Hrůza Michal

Pro Emu
Autor: Hrůza Michal
Album:
Přidáno: 1.1.2017

Sněhulák - Hrůza Michal

Sněhulák
Autor: Hrůza Michal
Album: Den
Přidáno: 1.1.2017

    Texty písní a překlady, které se nacházejí na serveru RadioOnline.cz, jsou chráněny autorskými právy jejich vlastníků a slouží výhradně ke vzdělávacím účelům. Nahlásit protiprávní obsah.