Čtvrtek, 25. července 2024, svátek má Jakub

RadioOnline.czČeská rádiaRádio Krokodýl

Rádio Krokodýl

Největší hity pro Brno a celou Moravu

Kraj:
Jihomoravský
Styl:
Pop
Spustit
rádio

Kontaktní informace

Rádio Krokodýl
Gorkého 45
Brno, 60200
studio@krokodyl.cz
Studio: +420 603 103 103
www.krokodyl.cz

Stream Rádio Krokodýl | Bitrate

128 kbps
64 kbps
32 kbps

Přidejte komentář k rádiu Krokodýl


S dobrou hudbou každé ráno


Co je důležité při raním vstávání? Vykročit pravou nohou? Pořádná snídaně? Vyčištění si zubů? Nebo je to něco jiného, něco dalšího, co vás skutečně postaví na nohy víc, než šálek horké kávy? Je to muzika, kterou vás ráno budí budík, rádio či jiný kousek techniky, je to hudba, která vás často provází celým ránem!


Kterou hudební stanici si ke snídani zapnete? Které rádio posloucháte cestou do práce, nebo i během pracovní doby? Možná se to každý den liší, protože sledujete různé pořady různých frekvencí, nebo prostě jen nějaký den nemáte náladu na slaďárny, které vám zrovna pouští, a tak si chcete naladit něco tvrdšího, pořádně chlapského? S tím vám můžeme pomoci! Jak to? A kdo vlastně jsme?


Právě vám nabízíme jedinečnou možnost mít vždy přehled o všech českých hudebních stanicích, které jdou naladit prostřednictvím vašich internetových prohlížečů. A nejen těch českých, naladit si naším prostřednictvím totiž můžete i stanice zahraniční. Každý má rád něco jiného, někdo nejraději poslouchá rádio Blaník či Frekvenci 1, někoho nejvíce osloví rádio Krokodýl.


Ať už patříte, do které chcete skupiny hudebních fanoušků, ať už máte oblíbenou kapelu českou či zahraniční, ať už se vám líbí ta či ona hudební frekvence, věřte, že u nás je můžete naladit snadno, rychle a pohodlně všechny!


Přednosti našeho webu, které můžete využívat, jsou zejména:


Snadné vyhledávání

• Snadné naladění všech vašich oblíbených českých i zahraničních stanic

Každý den můžete strávit ve společnosti jiného rádia


Je to jednoduché, využijte našeho webu a váš den bude hned jasnější, lepší, pohodovější. Protože kdo by se zlobil nebo myslel na něco, co ho trápí, když u toho poslouchá pěknou hudbu? Kdo by se chtěl mračit na ostatní, když si u nás může pohodlně vyhledat všechny hudební stanice, co jich internet zná?Interpret měsíce

Eros Ramazzotti Eros Ramazzotti

Eros Ramazzotti (vlastním jménem Eros Luciano Walter Ramazzotti) je italský zpěvák a hudební skladatel, narodil se v Římě v Itálii. Je jednou z nejpopulárnějších osobností současného italského a evropského hudebního světa. Kromě to...

Celý profil »

Nejnovější videoklipy

Nick Kamen - I Promised Myself - 1990s - Hity 90 léta

Nick Kamen - I Promised Myself
Autor: 1990s - Hity 90 léta
Album: Hitparáda
Přidáno: 6.5.2021

Spálíme most (cover Beds Are Burning - Midnight Oil) - Bez smokingu!

Spálíme most (cover Beds Are Burning - Midnight Oil)
Autor: Bez smokingu!
Album:
Přidáno: 5.3.2021

Nová šéfová - Bez smokingu!

Nová šéfová
Autor: Bez smokingu!
Album: Je mi fajn
Přidáno: 5.3.2021

E-40 "Choices (Yup)" - American honey (Americká jízda)

E-40 "Choices (Yup)"
Autor: American honey (Americk...
Album: American honey (Americk...
Přidáno: 31.1.2021

    reklama

    Texty písní a překlady, které se nacházejí na serveru RadioOnline.cz, jsou chráněny autorskými právy jejich vlastníků a slouží výhradně ke vzdělávacím účelům. Nahlásit protiprávní obsah.