SARDINIE - restaurace Primma o poi mi pongu appostu

Mapa regionů Chorvatska

Regiony Itálie

Odkaz 1 Pododkaz 1
Odkaz 2 Pododkaz 2
Odkaz 3 Pododkaz 3

Vyhlídková restaurace Primma o poi mi pongu appostu (či bistro) je lokalizovaná na silnici Strada Provinciale 94 natrefíte mezi Portisco a Abbiadori. V tomto bistru s nádherným výhledem na smaragdové pobřeží, si vychutnáte dobrý oběd, kávu, víno, anebo vychlazené pivo. Obědy jsou zde cenách od 11 EUR do 24 EUR, ale toust i od 4,50 EUR (ceny v červenci roku 2022). V nabídce je stálé menu:

Antipasti (předkrmy)

Primi piatti (první jídla)

Secondi piatti (druhá jídla), z nabídky např. "Tonno scottato al sesamo con Caponatina di verdure", chutné "Calamari fritti con patatine" (smažené kalamáry s hranolkami), případně pro milovníky rychlého občerstvení "hamburger con patatine" (Burger se šťavnatou masovou směsí se zeleninou a hranolkami).

V nabídce je samozřejmě také "Platto vegetariano" pro milovníky jídla bez masových příloh. Panini (sendviče), v nabídce Panini Prosciutto, Salame, Mortadella, Pomodoro e Mozzarela, nebo tuňákové variace, atd.

Insalate (saláty)Dolci (cukrovinky), tedy cheesecake, a "frutta fresca" (čerstvé ovoce).

Sardinia Costa Smeralda viewpoint Primma o poi mi pongu appostu
V parném letním dni se můžete kochat pouze výhledem na pobřeží a vychutnat si přitom z nabídky Gelati (zmrzlina).


Vše je připraveno a servírováno tak, že nejen Vaše chuťové pohárky, ale také oči si oběd vychutnají.

K dispozici Vám přínášíme také jídelní lístek.Texty písní a překlady, které se nacházejí na serveru RadioOnline.cz, jsou chráněny autorskými právy jejich vlastníků a slouží výhradně ke vzdělávacím účelům. Nahlásit protiprávní obsah